biber hapı
Biber Hapı - Zayıflama - Ender Saraç Şifalı Bitkiler

Ender saraç şifalı bitkiler
Son zamanlarda televizyon ve sosyal medya da ünlü diyetisyenler ve Alternatif tip uzmanları sürekli olarak bitkilerden gelen mucize zayıflamalardan bahsederek, bu şekilde kilo vermeyi herkese tavsiye etmekteler. Bu kadar çok tavsiye edilen bu yöntem ne kadar sağlıklı sorusu aklınıza gelebilir. Tabi ki bu hayatta en sağlıklı gıdayı bile sürekli tüketmenin zararları olacaktır. Fakat dozunda kullanıldığı takdirde kesinlikle hiçbir zararı olmayan tam aksine insanlara şifa ve sağlık dağıtan bu bitkileri mutaka diyet programlarınıza dahil etmelisiniz.

Ender Saraç şifalı bitkiler hakkında katıldığı her programda bilgiler veren ve diyet menülerine bu bitkileri de ekleyen bir hocadır. Ender hocanın vermiş olduğu diyet menülerini incelerseniz içinde mutlaka yeşil çay, ballı limonlu ılık su vs gibi metabolizmayı hızlandırmaya yarayan pek çok şifalı bitkinin bulunduğunu rahatlıkla görebilirsiniz.
sifali-bitkiler-nelerEnder Hoca ve diğer uzmanların bu kadar çok üzerinde durmuş oldukları bu bitkilerin faydalarını şu şekilde sıralayabiliriz. Diyetlerde bitkilerin faydaları:
* İnsanların en çok şikayet ettikleri metabolizmalarının yavaş olması ve kilo vermekte zorlanmaları konusunda yardımcı olurlar. Hareketsiz ve tembel olan metabolizmaları harekete geçirirler ve daha kolay bir şekilde zayıflamanızı sağlarlar.
* Bazı bitkiler vardır ki metabolizmaya girer girmez yağ dokularına hücum eder ve onların parçalanmasını sağlarlar. Bu tarz bitkileri diyetinize dahil ettiğiniz vakit, yağ dokularınızın nasıl hızlı bir şekilde parçalandığına ve temizlendiğine inanamayacaksınız.
* Vücutta kilo vermemize engel olan faktörlerin başında ödemler gelir. Şifalı bitkiler sayesinde vücudunuzda tutulmuş olan tüm ödemi söküp atabilirsiniz. Ödem sökme konusunda çok etkili olan bitkiler bulunmaktadır.
* Diyet esnasında insanlar gergin olurlar. Bu gerginlikten dolayı da diyetleri bir türlü başarıyla ilerlemez ve hep sorunlar çıkar. Fakat bu doğal bitkisel çaylar içildiği zaman sizi psikolojik olarak rahatlatacaklardır. Bu sayede de hiç zorlanmadan diyetinize devam edebileceksiniz.
Yukarı da sıralamış olduğumuz nedenlerden dolayı doğal bitkileri diyetlerimize dahil etmek zorundayız. Bu bitkilerin diyetlerimizin içinde olması bizim artımıza olan bir durumdur. Hiçbir yan etkileri de bulunmamaktadır.
Şimdi sizlere dünyaca ünlü star Angelina Jolie’yı da zayıflatan ve Ender hocanın her diyette tavsiye ettiği Sarımsak Çayı Tarifi hakkında bilgi vermek istiyoruz.
Malzeme; 5 Adet Zencefil, birkaç diş sarımsak, 2 çay kaşığı kadar limon suyu ( taze sıkılmış), 2 yemek kaşığı bal.
Sarımsak Çayı yapılışı; 2 Bardak kadar suyu kaynatın ve içine zencefil ekleyin. Zencefille birlikte de 6 – 7 dakika kadar kaynamaya bırakın. Sonra diğer tüm malzemeyi ilave ediniz. Sarımsak, bal ve limon suyunu ilave edin. Bu şekilde bir iki dakika daha kaynattıktan sonra ateşten alın ve soğumaya bırakınız. Soyunca bu karışımı süzün. Elde ettiğiniz çayı, akşam sabah bir fincanın içine doldurun ve içiniz. Kısa bir zaman da yağlarınızı yok ettiğine şahit olacaksınız. Aynı zamanda hazır bir biçimde sarımsak çayıda sipariş verebilirsiniz. Bitkisel ürünler bir çok kilo problemi yaşayan kişilere destek sağlamaktadır.


Sen de Yorumla!