biber hapı
Biber Hapı - Biberiye Hapı - Orjinal Biber Hapı

Orjinal Biber Hapı Nasıl Olmalıdır?
Orjinal Biber Hapı sahtelerinden kolaylıkla ayırt edebilmeniz için büyük fotoğraflarını yayınladık.
Dikkat edilmesi gereken noktalar ‘Orjinal Biber Hapı’ bandrolü üstünde ‘NATURE’ ve ‘MILEI’ yazmaktadır. Orjinal biber hapı kapsül rengi turuncu ve kahverengidir. Kapsül muhafazası gri ve parlak üzerinde kırmızı bir şekilde Çin’ce yazılar yazmaktadır. Sahte ürünleri kesinlinle satın almayınız. 

orijinal-biber-hapi

Sahte ürünler sağlığınıza zarar vermektedir. İlk olarak ürünün orjinal olduğunu anlamanız gerekmektedir. Ardından kullanımına geçmelisiniz. Sitemizde geniş kapsamlı olarak sahte ve orjinal biber hapı arasında ki farkları anlayabilirsiniz.

Yorumlar(1 )
  1. melike 2 Temmuz 2015

    ben 2.5 aydır kullanıyorum bana ilk 2 hafta etki göstermedi ama yan etkisini gördüm ağızda kuruluk yaptı boğazım yandı ilk 1 hafta boyunca ama sonra geçti ürünün sahte olduğunu dğüşündmeye başlamıştım sonra ilgili arkadaşları aradım bana sahte ürünlerden hiç bir biçimde yan etki göremiceğimi söytlediler düzenli kullamamı söylediler bende düzenli kullandım ve yine testlerimi yaptırmamı söylediler metabolizmam çok yavaş çalışıyormuş bundan dolayı ilk 2 hafta hiç kilo veremedim ama 3. haftanın sonunda 81 kilodan 4.5 kilo vererek 76.5 kiloya düştüm sonra düzenli ve ılık su ile kullandım ürünü sonuç olarak 2.5 ay sonunda 81 kilodan 68 kiloya düştüm gerçekten orjinal ve başarılı bi hapSen de Yorumla!