biber hapı
Biber Hapı - Zayıflama Hapları - Yeşil Kahve

GREEN COFFEE FORM ETKİLERİ

Şok diyetler, tek yönlü beslenme diyetleri vs. derken, insanların kendilerine yaptığı kötülüğü hiçbir başka faktör yapamazdı. Fazla kilolarımızdan kurtulmak adına sürekli olarak olmayacak yolları sapmaktayız. Maalesef ki bu yollara başvuran kişilerin çoğu da başarısızlığa uğramaktalar. Bu yanlış beslenme diyetleri eninde sonunda insanlara verilen kiloların geri alınmasıyla dönüş yapmaktadır. Oysa bunların yerine bir doktora gidip, tüm değerlerinize baktırdıktan sonra doktorun vereceği diyet listesine göre kilo vermeye çalışmak çok daha sağlıklı olacaktır. Tabi sadece diyetle de kilo veremeyeceğinizi aklınızdan çıkartmamalısınız. Egzersizi ve sağlıklı bir bitki çayını da diyetinizin içine dahil edebilirsiniz. Bizim size bu konuda ki tavsiyemiz yeşil kahve özlerinden yapılan bitki çayı olacaktır.

Green Coffee form etkileri bakımından insan bedenine hiçbir zararı olmayan bir bitki çayıdır. Faydaları ise saymakla bitmez. Yağ yakmadan tutunda insan metabolizmasını hızlandırmaya kadar, pek çok katkısı bulunmaktadır. Bu faydalarından dolayı da dünyaca ünlü doktorumuz Mehmet Öz tarafından da kilo sorunu olan hastalara tavsiye edilen bir çaydır. Bu çayı kullanırken dikkat etmeniz gereken en önemli nokta zamanında ve dozunda kullanım olmalıdır. Günlük 2 fincandan fazlası tavsiye edilmemektedir. O iki fincanı da sabah ve akşam yemeklerinden yarım saat önce içmelisiniz. Çayı içmeye başladığınız andan itibaren su tüketiminizi günlük 2.5 – 3 litrenin üzerine çıkartmalısınız. Çünkü çayla aynı zamanda suyu da çok içmeniz durumunda çayın etkisi artacaktır ve metabolizmanız daha hızlı çalışacaktır.

Yeşil Kahve, kullanan bir kişi mutlaka diyetini ve egzersizini de aynı zamanda yapmalıdır. Bizim size bu çayla aynı zamanda yapmak için tavsiye edebileceğimiz egzersiz, 45 dakikalık tempolu yürüyüşlerdir. Düzenli olarak yürüyüşünüzü yapıp, diyetinize dikkat ederseniz ve çayınızı da aksatmadan içerseniz, kilo vermemek için önünüzde hiçbir engel kalmayacaktır. Bu çayı hamile – emzikli, kronik rahatsızlığı olan kişiler ( kalp, böbrek, şeker, tansiyon vs gibi), 18 yaş altı – 60 yaş üstü insanlar dışında herkes sitemizden sipariş vererek alıp, kullanabilir. Bu saydığım gruptakiler ise doktorlarına danıştıktan sonra bu çayı içebilirler.

Resmi Satış Sitesi: yesilkahvecayi.net


Sen de Yorumla!